hintergrundbild
fake detector warning

گواهی ها و یافته های دستگاه های فلزیاب

 

 اشیا یافته شده توسط دستگاه های ساخته شده شرکت او کی ام آلمان

متاسفانه امکان نمایش همه اشیا پیدا شده توسط دستگاه های شرکت ما امکان پذیر نیست چون این کار در بعضی کشورهای دنیا جرم تلقی شده است و مشتری های ما از ما خواسته اند که همه اشیا یافته شده توسط دستگا ه های شرکت خودمان را به نمایش در نیاوریم.

اشیایی که در زیر نمایش داده می شوند همه توسط طلایاب ها و فلزیاب های شرکت او کی ام آلمان پیدا شده اند گرچه همه انها و همه اشیا یافته شده را شامل نمی شوند .

اگر شما چیزی را با دستگا ه های جیو فیزیکال ما یافته اید یا گنجی یافته اید و مایلید که آن را با بقیه جویندگان در میان بگذارید لطفا از

 فرم آن لاین ما استفاده کنید یا اینکه جزییات ان را به ایمیل info@okm-emirates.com بفرستید


گنج یافته شده در یونان با دستگاه ای اکس پی 4500

یکی از مشتریهای ما که دستگاه ای اکس پی 4500 خرید اری کرده است اخیرا از کشف خیلی جالب خود با دستگاهش ما را مطلع کردکه مملو ازسکه های طلا یونانی قدیم می باشد .این کشف در نزدیکی شهر فرس در نزدیکی مرز یونان با ترکیه اتفاق افتاد.سکه ها مربوط به سده اول قبل از میلاد هستند .در یک طرف سکه ها نقش اسکندر مقدونی و در طرف دیگر انها نقش اتنا با مجسمه الهه پیروزی در دست اومی باشد .دختر زئوس الهه دانایی در جنگ و صنعت است و محافظ شهر اتن به شمار می رود .نیزه پایین سکه ممکن است سمبل تریتون یا خدای دریای یونانی باشد که آتنا را بزرگ کرد


 

 

اسلحه برنزی قدیمی از امپراطوری پارس

با استفاده از نسل سوم اسکنر های زمین و فلزیاب تصویری ای اکس پی 4500یکی از مشتریهای گنج یاب ما موفق شد این سلاح های قدیمی را پیدا کند .شمشیر ,خنجر و سر نیزه ها در عمق 2.80 متری زمین پیدا شدند .جنس اسلحه ها از برنز است و در محلی که قبلا جزو امپراطوری پارس بوده است کشف شده است .این امپراطوری یکی از قوی ترین امپراطوری های قدیم است .اشیا قدیمی زیادی و گنج های بی شماری هنوز در زیر زمین باقی مانده اند تا روزگاری کشف شوند


 

 

لوح طلایی که در ایران از زیر زمین کشف شد

در زیر پی یک کلیسای قدیمی در شمال غربی ایران یک گنج جالب با ردیاب طلای بایونیک ایکس 4 کشف شد.این گنج یاب این لوح طلایی زیبا را در عمق 1.60 متری زمین در نزدیکی شهر ارومیه از زیر خاک در اورد .لوح شامل نقش گروهی از زنان می باشد


 

 

 

عتیقه قرون وسطا که با دستگاه آی 160 کشف شد.

یکی از مشتری های ما مقداری عتیقه هنری مربوط به اواخر قرون وسطا در شمال ایران کشف کرد.او از دستگاه اسکنر فیوچر ای 160 در عمق 6 متری کشف کرد .دستگاه ای 160 یک اسکنر سه بعدی با کیفیت تصویر بالاست که به راحتی می تواند تجهیزات زیر زمین مثل لوله ،سیم برق و تونل ها را کشف کند در واقع این دستگاهی است که برای اهداف صنعتی ساخته شده است ولی خیلی ها با ان گنج یابی هم می کنند چون دستگاهی قوی با کیفیت و وضوح تصویر بالای است


 

ای را در ایران پیدا کرد

یک گنج یاب موفق  کشف گنج خودش را به ما اطلاع داد.او که یک دستگاه رووسی 2دارداین جواهرات طلایی را در عمق سه متری پیدا کرد.او حتی اسکنی که از این کشف خود گرفته بود را هم برای ما ایمیل کرد .در برنامه ویژوالایزر 3 دی تصویر سه بعدی این قطعه طلایی (رنگ قرمز)و حفره ای که کنده شده است (رنگ سبز)جایی که هدف مدتها قبل دفن شده بود، دیده می شود 

 


 

 

 

رووردولوکس این قطعه قدیمی را در عمق 4 متری زمین پیدا کرد.

یک گنچ یاب موفق ایرانی دیگر تعداد زیادی لوازم منزل که از جنس برنز هستند را پیدا کرد .این اشیا در عمق 4 متری با دستگاه رووردولوکس پیدا شدند .دردوره قدیم مردم جنازه اقوام خودشان را باوسایلی از این قبیل دفن می کردند .این لوازم به افراد در زندگی بعد از مرگ انها کمک می کرد .


 

 

 

گنج یابی در تونس با دستگاه رورودولوکس یک قبر باستانی پیدا کرد

گنج یابی در تونس نه تنها یک تفریح سرگرم کننده است در بعضی مواقع خیلی هم می تواند موفق باشد .به عنوان مثال این مشتری ما از تونس در عمق 1.60 متری یک قبر پیدا کرد. او از دستگاه رووردولوکس که یک فلزیاب تصویری سه بعدی است که یک منطقه باستانی را اسکن کند .بعد او یک حفره مخفی کشف کرد که در برنامه ویژوالایزر به نمایش در امدو او ان با به عنوان یک قبر باستانی تشخیص داد. بعداز باز کردن قبر او یک اسکلت پیدا کرد که گوشواره های برنزی داشت.


 

 

گنجی که در الجزایر با دستگاه اوولوشن او کی ام پیدا شد(اسکنر زمین)

یک گنج یاب الجزایری که به صورت موفق این خنجر 200 ساله را پیدا کند .این خنجر در عمق 4.7 متری زمین با استفاده از دستگاه اوولوشن از شرکت او کی ام پیدا شد.تاریخچه این شمشیر به دوره استعمار فرانسه  حدود قرن 19  بر ان سرزمین بر می گردد. در این دوره تاریخی فرانسه شمال الجزایر را اشغال کرد و شروع به ساخت مستعمره های فرانسوی کرد


 

فلزیاب بلاک هاوک یک حلقه طلایی را پیدا کرد.

یکی از مشتری های ما این حلقه طلا را با یک نگین ابی پیدا کرد .او از یک دستگاه شرکت به نام بلاک هاوک استفاده کرد و حلقه را در عمق 30 سانتی متری پیدا کرد. از ارزش وجزییات دیگر حلقه اطلاعاتی در دسترس نیست.

 


 

 

 

اسکنر زمین ای اکس پی 4000 صندوق سکه های طلا را در مکزیک پیدا کرد

مکزیک کشوری است که به خاطر دفینه های زیادش مشهور است .علاوه بر اثار تمدن های آزتک و اینکا و تمدن های دیگر ان منطقه ، گنج های زیاد دیگری هم در ان منطقه دفن شده اند .جستجوی گنج یک ماجراجویی جذاب برای یکی از مشتریهای مکزیکی ما بود که ارزش زحمت زیاد ان را داشت.این جوینده این دفینه قدیمی ارزشمند را با دستگاه اسکنر ای اکس پی 4000پیدا کرد.سکه های طلایی که در صندوقچه مخفی بودند در عمق یک و نیم متری پیدا شدند .نکته ای قابل توجه برای همه جویندگان گنج


 

 

ای اکس پی 4000 این عتیقه تاریخی را پیدا کرد

یک مشتری موفق از کرمانشاه در ایران از اخرین کشف خود ما را مطلع ساخت.او از اسکنر زمین ای اکس پی 4000استفاده می کرد .او این قطعه تاریخی راکه از جنس برنز است در عمق 1.65 متری زمین پیدا کرد.اندازه این قطعه پنج در 3 در 4 سانتی متر است و سر یک حیوان با شاخ های خمیده را نشان می دهد .متاسفانه او نمی توانست اطلاعات بیشتری راجع به این کشف به ما بدهد .اگر شما می دانید که این چیست لطفا به ما ایمیل بزنید:

info@okm-gmbh.de


 

بلاک هاوک تعداد زیادی از سکه های باستانی را پیدا کرد

پدران ما برای حفظ اشیاء ارزشمند خود از شر دشمنان و بلایای طبیعی و غیره آنها را دفن می کردند . چند هفته پیش یک جستجو گر گنج در ترکیه برخی از این آثار به خاک سپرده را با فلزیاب بلک هاواک شرکت او کی ام  یافت.   گنج های پیدا شده توسط این شخص شامل  سکه ها و چندین قطعه باستانی دیگر در عمق نیم متر زمین پیدا کرد.


 

عتیقه هایی که با استفاده ازاسکنر زمین ای اکس پی 5000 پیدا شدند

اين اشياي عتيقه توسط يك جوينده‌ي گنج در لبنان وبا دستگاه  اسکنر ای اکس پی 5000 شرکت او کی ام  يافت شده است.

اين كشف تاريخي شامل چند تنديس و مجسمه كوچك در سايز 15 تا20 سانتي‌متر، چندين سكه و انگشتر نقش دار می باشد.

اين اشياء شايد مربوط به قرن 17 يا 18میلادی باشد. در اين زمان، لبنان امروزي بخشی از امپراطوري عثمانی بوده است.


 

زنگوله های برزیلی که با دستگاه اسکنر زمین اولووشن پیدا شد.

 

گنجی که در برزیل با دستگاه اسکنر سه بعدی اولووشن کشف شد.اوولوشن برای جستجوی فلزات ارزشمند مثل طلا و نقره به کار می رود.

یابنده اطلاعات زیادی راجع به اینکه این اشیا را کجا پیدا کرده یا قدمت آنها چقدر است نداده است .احتمالا اینها یک وسیله موسیقی بوده است که با تکان دادن انها صدا تولید می کرده است .اینها خیلی شبیه یک وسیله موسیقی برزیلی به نام کاخیخی هستند.این کشف شامل دو تکه تخم مرغ شکل است که مهر سر یکی از انها هنوز سالم است .احتمالا این تخم مرغهای فلزی با جواهرات یا سنگ پر می شده تا صدای دل نشین ایجاد کند .یک نوار به دور دسته یکی انها هنوز باقی است که احتمالا برای اینکه بهتر در دست بنشیند استفاده می شده است .


 

ریتون مینیاتوری طلایی متعلق به امپراطوری پارس که در ایران کشف شد

ردیاب طلا ي Bionic 01 و فلزيابRover uc و اسكنر سه بعدي زمين كه به وسيله برنامه اندرويد يك تلفن همراه هوشمند كنترل مي‌شوند. توسط يك جوينده گنج ايراني از كرمانشاه به كار گرفته شد تا محل  مجسمه‌ي طلايي كوچك و چند چراغ روغني و چندین قطعه دیگر را مشخص کند.


 

گنج تاریخی شامل سکه و مجسمه بز که در ایران کشف شد

فلزياب سه بعدي Deluxe Rover خيلي مناسب  براي جويندگاني است كه به دنبال سكه، انگشتر، جواهرات و مجسمه‌ها و تنديس‌هاي گرانبها كه از طلا و نقره ساخته شده‌، هستند. يك جوينده‌ي ايراني چندين سكه عتيقه و مجسمه‌هاي ديگر مثل تنديس بز و افسار اسب با فلزياب رووردولوکس خود پيدا كرده است.


 

 

 

یک مومیایی با اسکنر زمین ای اکس پی 5000 در عراق پیدا شد.

در سال 2010 دستگاه exp5000 دوباره خود را به عنوان يك طلایاب حرفه‌اي و موفق نشان داد.

در حاليكه  آموزش به یکی از مشتری هایمان در سلیمانیه عراق، يك گربه موميايي شده، پيدا شد. اين كشف در عمق 5/1 متري بود. علاوه بر حيوان موميايي شده، چندين سكه هم كشف شد.


 

موفقیت رووریوسی در ایران.گنجینه ای از سکه های قدیمی پیدا شد.

حدود 300 عدد از اين سكه‌هاي قدیمی توسط يك جوينده‌ي ايراني خوش شانس پيدا شد. اين سكه‌ها نزديك زنجان، حدودي 300 كيلومتري تهران پیدا شدند. جوينده گنج از طلاياب رووریوسی ،استفاده کرده بود که براي پيدا كردن گنج، اشياي ارزشمند و تنديس‌هاي باستاني از امپراطوري‌هاي سابق در اين منطقه بوده اند خیلی مناسب است. اين سكه‌هاي گرانبها مربوط به پادشاهي ساسانيان، يكي از مهم‌ترين امپراطوري‌هاي سرزمین پارس است . به‌نظر مي‌رسد كه تعداد زيادتري از اين گنج پنهان شده در اين منطقه وجود داشته باشد؛ ايران از نظر تنديس‌ها و مجسمه‌هاي تاريخي و اشياي باستاني و قديمي،غني است كه ردپا و نشاني از فراواني امپراطوري‌ها و سلسله‌هاي ايراني است.رووریوسی این سکه ها را در عمق 4.70 متری زمین پیدا کرد.


جوینده گنج ایرانی این عتیقه های برنزی را داخل یک قبر باستانی پیدا کرد.

یک جوینده ایرانی موفق شد این اشیا باستانی را با دستگاه اسکنر سه بعدی ای اکس پی 4000 اوکی ام پیدا کند .داخل قبر باستانی او موفق شد که چندین مجسمه کوچک و زنگوله کوچک بیابد .
سکه های باستانی که از زیر خاک در سوریه در اورده شدند:

يك گنج بزرگ با بيش از 800 سكه‌ي قديمي توسط يك جوندگاني در سوريه كشف شد. آنها اين گنج را با استفاده از طلاياب و اسکنر سه بعدی exp4000  پيدا كردند، اين مخزن سكه خيلي ارزشمند است و ارزش هركدام از سكه‌ها از 150 تا 8000 يورو تخمين زده شده است.


 

مدال مربوط به جنگ جهانی دوم که در تونس کشف شد

اين مدال با دستگاه طلایاب  سه بعدي exp5000 در شمال آفريقا كشف شده است. از نوشته های ان بر می اید که  آلماني/ايتاليايي است. روی مدال عبارت “کمپین آلمان و ایتالیا در آفریقا” خک شده است.این فلزیاب  باقيمانده‌هاي از جنگ ايتاليا و آلمان در آفريقا در سال‌هاي 1942/1937 را پيدا كرد.

 

 

 


شمشیر دوره ساسانی که توسط ای اکس پی 4000 در ایران پیدا شد

اين شمشير توسط یکی از مشتری هادستگاه در كرمانشاه، يكی از شهرهای غرب ايران پيدا شده است. جنس اين شمشير تركيبي از آهن، مس، طلا، نقره قلع و آنيتمونی است. اين شمشیر به دوره ساسانيان تعلق دارد.  سلسله‌ي ساساني آخرين سلسله‌ي ايراني قبل از اسلام بود كه حاكمان ساساني از سال 224 تا 651 میلادی در ايران حكومت مي‌كردند. سلسله ساساني كه توانست سلسله اشكاني را شكست دهد، به عنوان يكي از دو قدرت اصلي در آسياي غربي و اروپای ان زمان شناخته  می شود.آنها حدود 400 سال حکمرانی کردند. شمشير پيدا شده وزني حدود 1650 گرم و طول 45 سانتي‌متر دارد. اين شمشير توسط طلایاب تصويري اي‌اكس‌پي 4000 در عمق حدود 185 سانتي‌متري زمين يافت شد.


مقبره پنهان در زیر کلیسا

يك بازيگر  آماتور ورودي يك اتاق مخفي قديمي 500 ساله كه قرن‌ها مخفي بود را پيدا كرد. او وقتي اين اتاق را پيدا مي‌كند كه به طور اتفاقي كفشش به وسط يكي از سنگفرش‌هاي خيابان كليساي مريم در شهر ردگريو كوبيده مي‌شود كه دقيقاً چند هفته پيش از آن محقق ژنو فيزيكي از دستگاه‌هاي اي‌اكس‌پي 4000 و روورسی 2  براي پيدا كردن مكان يا مقبره فراموش شده قديمي استفاده كرده بود. براي اين كاربر فقط يك كار باقي مانده بود و آن پيداكردن ورودي اين مقبره بود كه اینگونه كشف شد.


 

گنج تاریخی که در سوریه کشف شد

دوباره خريداراني از خاورميانه(سوريه) ما را از كشف‌هايشان با گنج یاب اي‌اكس‌پي 4000 مطلع كردند. تنديس‌هاي گرانبهاي قديمي در حفاري‌هاي در سوريه كشف شدند. اين تنديس‌هاي منحصر به فرددر حدود 20/1 متري زيززمين بودند. اندازه‌گيري‌هاي دستگاه exp4000 قبل از حفاري با تفكيك فلز به طور دقيق محل دفينه‌ها را با استفاده از سيستم دی دی وی مشخص كرده بود (DDV با سيستم فلزياب ويژال)


 

 

افسار طلایی ارزشمند که با دستگاه رووردولوکس پیدا شد

این گنج زیبا ، یک افسار قدیمی است که مکان آن توسط فلزیاب سه بعدی روور دولوکس یافت شده است . این شیء در نزدیکی کرمانشاه ، یکی از شهرهای غربی ایران پیدا شد . این افسار قدیمی و خیلی با ارزش است . تخمین زده شده است که این افسار مربوط به بیش از 2600 سال پیش است . دستگاه روور دولوکس Rover Deluxe پس از این کشف پر ارزش قیمت خودش را پرداخت کرد .


 

گنج کشف شده در منطقه بالکان با دستگاه ای اکس پی 4000

در طول یک سال ، مالک یک دستگاه اسکنر زمین سه بعدی ای اکس پی 4000 ، با استفاده ازاین دستگاه و در منطقه بالکان ، توانست موفقیت های زیادی را بدست آورد ، او تصویری از بعضی یافته هایش را برای ما فرستاده است . او بر اساس اطلاعات تاریخی خود، توانسته مکان های جالبی را کشف کند که گنج  ها و عتیقه های گرانبهایی در آن مکان ها ، دفن شده بودند .

او این مکان ها را با استفاده از فلزیاب سه بعدی ای اکس پی 4000 ، کشف کرده است .


 

سکه های قدیمی با دستگاه ای اکس پی 4000 در یونان کشف شدند

یک جوینده از یونان که از دستگاه ای اکس پی 4000 ، استفاده می کند ، چندین سکه باستانی را در یک قبر قدیمی پیدا کرد . این گنج شامل 54 سکه در سه سایز مختلف و نقش و نگار های مختلف می باشند .

متأسفانه جوینده این گنج نتوانست جزئیات دقیق از عصر و دوران و همچنین اصل و منشأ این سکه ها به ما بدهد .


 

 

خنجری که با استفاده از ای اکس پی 5000 در قبر قدیمی یافته شد.

چندجوینده ی موفق ایمیلی برای ما ارسال نموده و در آن نوشته اند :

گروه ما چند گنج پیدا کرده است . ما چند شیء از جنس برنز در یک در یک آرامگاه قدیمی پیدا کردیم . و عکس یکی از آنها را برای شما می فرستیم.

این یک خنجر است که با دستگاه ای اکس پی 5000 یافت شده است .خنجر در تصویر سه بعدی که توسط این دستگاه گرفته شده ، به رنگ های سبز و قرمز نشان داده شده است .


 

پیکره ای مربوط به دوره قبل از تاریخ که با دستگاه رووردولوکس در ایران پیدا شد.

 

این تندیس های باستانی توسط فلزیاب سه بعدی و اسکنر زمین روور دو لوکس در منطقه ای از کردستان ایران پیدا گردید . آنها از عمق 2 متری پیدا شدند . این گنج تاریخی مربوط به 3500 سال پیش است .

این دفینه ها از سکونت انسان در این منطقه در آن دوره تاریخی حکایت داردو وسایلی که برای شخم زدن زمین برای کشاورزی استفاده می کردند .


 

16 کلیوگرم سکه که با فلزیاب او کی ام در منطقه مغرب پیدا شد

یکی از خریداراهای ما از مغرب ، در شمال آفریقا کشف موفقیت آمیزی این گنج را به ما گزارش کرده است .

او با استفاده از فلزیاب سه بعدی و اسکنر زمین ای اکس پی 3000 ، ( مدل قدیمی دستگاه ای اکس پی 4000 ، ) این گنج باورنکردنی را در زیر زمین پیدا کرده است . او در یک زمین بسیار ناهموار جستجو می کرد ، و برای این کار از پراب جی پی ار 25 سانتی متری این دستگاه جیوفیزیکال استفاده می کرده است .


 

بطریها و سکه های اسپانیایی که در سورینام (در آمریکای جنوبی) کشف شدند.

یک گروه کوچک از جویندگان گنج از آمریکا توانستند یک کشف بزرگ در ساحل سورینام انجام بدهند.بطری ها و سکه های نقره ای جالب و فوق العاده  ارزشمند را  با استفاده از طلایاب تصویری ای اکس پی 4000 ، کشف کنند .

علاوه بر این آنها یک شمشیر اسپانیایی و سکه های نقره را نیز کشف کردند.


 

صندوقچه گنج مملو از سکه ها که در مکزیک از زیر خاک بیرون کشیده شد

یک گروه از جویندگان گنج از مکزیک با استفاه از فلزیاب روور سی یک صندوق چوبی دفن شده را پیدا کردند که درون آن پر از سکه های مسی با نقش های جالب بود. چندین تصویر سه بعدی و تحلیل این اسکن ها ، این گروه را به این گنج راهنمایی کرده است .


 

روورسی 2 یک مجسمه به شکل بز را از جنس طلا و مس در ایران پیدا کرد

در اواخر سال 2008 چندین خریدار از خاور میانه یک  مجسمه کوچک ازجنس مس ، روی و طلا را پیدا کردند .که تصویر دو بزغاله آن را نشان می دهد. این گنج باستانی زمانی کشف شد که یک جوینده ی گنج در حال کاوش و بررسی با استفاده از دستگاه فلزیاب تصویری روور سی  2 بود . این شیی عتیقه در عمق 1.40 متری زمین زیر سنگ دفن شده بودو در اطراف آن روی سنگها علامت هایی به رمز نوشته شده بود .


 

دستگاه حفره یاب گنج یونانی را در اوکراین پیدا کرد.

یک گروه از تاریخ شناسان و جویندگان از اوکراین تعداد زیادی از تندیس ها و مجسمه ها و کوزه های یونانی را در نزدیکی  رودخانه دنیپر پیدا کردند . با استفاده از دستگاه جیوالکتریکال حفره یاب گودال هایی در زیر سطح زمین را پیدا کردند که در داخل آنها اشیای تاریخی مربوط به زندگی یونانیان در این منطقه بود.


 

پیکره طلایی که در افغانستان کشف شد.

پیکره طلایی توسط فلزیاب تصویری روور دولوکس  در افغانستان یافت شد . این شی ء در داخل یک حفره در عمق 4 تا 5 متری کشف شد.همراه ان اشیای دیگری از جنس فلزات مختلف پیدا شدند.


 

 

کوبه درب باستانی که توسط فلزیاب ای اکس پی 4000 پیدا شد

این کوبه های درب تاریخی با دستگاه فلزیاب تصویری ای اکس پی 4000 در خاورمیانه کشف شده است.خیلی از این کوبه ها از طلا ساخته می شدند و در دوران های باستانی روی درب ها قرار می گرفتند.این کوبه ها به تنهایی در زمین قرار داشتند و در عمق 1.40 سانتی متری کشف شدند.هیچ خردگی یا تو رفتگی در کوبه درب ها دیده نمی شود.


 

 

 

 

پناهگاه مربوط به جنگ جهانی اول کشف شد.

تحقیقات جیوفیزیکال با فلزیاب های تصویری فیوچر آی 160 و ای اکس پی 4000 روی یک زمین معمولی در بلژیک به کشف بزرگی منجر شد.برای 90 سال این انبار زیر زمینی در زیر خاک بلژیک مخفی بود تا با دستگاه های او کی ام کشف شود والان دانشمندان انگلیسی مشغول تحقیق و بررسی روی ان هستند .این شروع یک مسافرت در زمان به جنگ جهانی اول است.


 

 

گنج اسرار امیزی که در یونان کشف شد

ماجرای آقای آکیس از یونان شبیه یک افسانه می ماند . علامتهای رنگیعجیبی  در روی چندین صخره در کوه های یونان پیدا شد که دلالت بر گنج بزرگی در ان منطقه داشتند.بر اساس این نشانه ها جویندگان در کوه های اطراف این علامتها دریونان شروع به جستجو کردند .

پس اس جستجو و بررسی و همچنین اسکن زمین با استفاده از فلزیاب او کی ام روور سی چندین سنگ دفن شده دست نیافتنی که مانند سر خوک بودند کشف شد.داخل این سنگها مملو از جواهرات و طلا بود.


 

جواهراتی که در فلوریدای امریکا پیدا شد.

در سال 2008 یک کشف بزرگ در آمریکا و با استفاده از دستگاه فیوچر ای 160 پیدا شد .  .چند گروه از جویندگان گنج یک لوله توپ برنجی پیدا کردند که در آن پر از جواهرات و سنگ های قیمتی بود .در کنار انها یک مجسمه اژدها که از سنگ یشم ساخته شده بود کشف شد.


 

 

زنگوله گوسفندان که در ایران کشف شد

 

در اوایل سال 2008 ، چند خریدار راضی به ما خبر هایی در مورد کشف جدیدشان به وسیله یکی از فلزیابهای تصویری ما  به ما دادند . یک قبر قدیمی شامل آثاری از اسکلت انسان ها  چند حلقه مسی ، و زنگوله های قدیمی  گوسفندان کشف شد . این اشیاء به وسیله دستگاه فیوچر 2005 در ایران کشف شده اند .

این قبرحاوی اشیای باستانی ، احتمالاً آرامگاه یک چوپان بوده است که در عمق 210 سانتی متری سطح زمینی از جنس خاک رس کشف شده است .

زنگوله ها سایز های مختلف 10 سانتی متری ، 12 سانتی متری و 15 سانتی متری و طول های 6،9و 13 سانتی متری داشتند . هر زنگوله شامل 1 ، 2 یا 3 زنگوله کوچک بوده که وقتی تکان می خوردند صدای دلنشینی از زنگوله ها شنیده می شد در زمان های قدیم زنگوله ها به گردن بز ها و گوسفندان آویخته می شده است تا درشبها محل انها سریعتر پیدا شود.

 


کشف غیر منتظره در عربستان سعودی

 

یکی از خریداران ما از عربستان سعودی در مورد کشف زیبایش ما را مطلع نموده است .

این گنج به وسیله دستگاه فلزیاب ای اکس پی 3000 ( مدل قبلی ای اکس پی 4000 ) کشف شده است .

جوینده ی گنج یک پیکره طلایی ، پیکره ای از فرعون و پیکره دیگر از نفرتی تی کشف کرده است . هنوز گنج های پنهان دیگری وجود دارند که انتظار می رود در عربستان سعودی و دیگر کشورها خاورمیانه کشف گردند .


 

جوینده گنج با استفاده از اسکنر زمین ای اکس پس 4000 سکه های طلای باستانی پیدا کرد

یک جوینده گنج  یونانی ، با استفاده از دستگاه تصویری زمین ای اکس پی 4000 جند سکه طلا پیدا کرد . او در مورد این کشف خود در دیداری با شرکت اطلاعاتی داده است . او این گنج را در حدود 2 متری عمق زمین پیدا کرده است . این سکه ها همانگونه که توسط باستان شناسان تأیید شده اند ، بسیار ارزشمند هستند .


 

دستگاه فیوچر ای 160 باقیمانده لوازم جنگی را پیدا کرد

 

در منطقه ای در انگلستان چندین شیء مختلف مانند مهمات جنگی ، ترکش های جنگی ، بقایای هواپیما های جنگی و حتی مدارک قدیمی با استفاده از دستگاه فیوچر ای 160 کشف شده است . زیر نظر باستان شناسان اشیای جالب و ارزشمندی کشف گردید .

یکی از با ارزش ترین و جالب ترین موارد ،مقداری ظروف چینی معروف داخل یک چاه در ان منطقه بود که خیلی خوب باقی مانده بود.


 

فلزیاب تصویری ای اکس پی 5000 دوازده سکه طلا در زیر خاک پیدا کرد

 

در حین عملیات فلزیابی در یک زمین با خاک رس یکی از خریداران دستگاه های ما از خاورمیانه در حین استفاده از دستگاه تصویری زمین ای اکس پی 5000 با سوپر سنسور  و فرستنده وی ال اف می باشد . چندین سکه طلا در داخل یک سنگ کشف کرد .

او دریکی از ایمیل هایش نوشته است : من باردیگر آن منطقه را اسکن کردم و در عمق 320 سانتی متری ، 12 سکه ی طلا در داخل یک سنگ کشف کردم .


 

دستگاه فیوچر ای 160 بقیای یک هواپیمای جنگی را پیدا کرد

 

این کشف باورنکردنی توسط دستگاه فیوچر ای 160 و در شهر لندن و در نزدیکی قصر ملکه انگلستان صورت گرفته است . این قطعه پیدا شده ، موتور یک هواپیمای جنگی که در طول جنگ جهای دوم سقوط کرده است می باشد .

در برنامه ای زنده که ازشبکه پنج کشور انگلستان پخش شد ، گزارشگر گفت که وسیله ی یابنده ی این باستان شناس به قدری دقیق بود که حتی بدون ذره ای خطا محل دقیق سقوط هواپیما را مشخص کرد.


 

ای اکس پی 3000 شمش های طلای مربوط به چریکهای یونانی را کشف کرد.

در نوامبر سال 2005 چند نفر  از مشتریهای ما ما یک جعبه چوبی پیدا کردند که درون آن پر از شمش طلا بوده است . آن شمش ها در طول جنگ جهانی دوم توسط چریکهادفن شده است .

جویندگان گنج و باستان شناسان از دستگاه های فلزیاب و تجهیزات ژئوفیزیکی مختلفی مانند فلزیاب تصویری ای اکس پی 3000 که مدل قبلی دستگاه ای اکس پی 4000 بوده است استفاده کردند .


 

اسکنر زمین ای اکس پی 3000 خنجر باستانی را پیدا کرد

این خنجر باستانی که مربوط به اوایل قرون وسطا است در عمق 60 سانتی متری زمین پیدا شده است . پس از جستجوهای ناموفق با فلزیابهای مختلف دیگر ، سرانجام این خنجر با دستگاه فلزیاب تصویری ای اکس پی 3000 پیدا گردید . از کل این خنجر ، فقط تیغه آهنی آن در طول این مدت طولانی باقی مانده است . فقط یک قسمت کوچک که مربوط  به دسته چوبی بوده ، باقی مانده است . محل دقیق این کشف مشخص نیست.


 

گریل فایندر اتاق مخفی زیر زمینی  را در فرانسه پیدا کرد

 

یک زیر زمین که جای تهیه شراب بوده است در قلعه ای در فرانسه قدیم و با استفاده از دستگاه جیوفیزیکال گریل فایندر کشف شده است . این زیر زمین قدیمی که تخمین زده می شود مربوط به قرن 15 میلادی باشد ، در عمق 21 متری زمین پیدا شده است .

کانال تلوزیونی علمی Planete Detection IDS این جویندگان حرفه ای را به این زیر زمین همراهی کرده است .بعد از ان هم با حضور خبرنگاران کانال یک تلوزیون فرانسه آنها کشف بزرگ را به انها هم نشان دادند و همراه انها به داخل زیر زمین رفتند که 4 اتاق بزرگ داشته است . این بسیار جالب بود !


 

یک گلدان شیشه ای قدیمی با روورسی پیدا شد

جویندگانی از یونان با افتخار و خبر این کشف باورنکردنی که با دستگاه جیوفیزیکال روور سی ، صورت گرفته است را به ما داده اند.گرچه اگر هدف مثل این گلدان شیشه ای غیر فلزی باشد این دستگاه شکل ان را به صورت حفره نشان می دهد. ابعاد و موقعیت و عمق دقیق این گلدان قدیمی بر اساس نرم افزار سه بعدی دستگاه مشخص شده است .

این گلدان در عمق یک متری و در شرایط طبیعی خاک پیدا شده است .


 

واک ابات دولوکس یک تاج گل طلایی را پیدا کرد

این کشف مهیج ، توسط یک باستان شناسی که به صورت تفریحی جستجو می کردند در منطقه ای در امپراتوری عثمانی سابق صورت گرفته است . نظیر این کشف که توسط دستگاه واک ابات دولوکس ، صورت گرفته است ، این دستگاه  مدل قدیمی دستگاه روور دو لوکس است . جویندگان تایید کردند که کنار این تاج دانه های تسبیح یا گردنبند طلایی زیادی پیدا کردندولی این تاج طلایی با ارزش ترین دست آورد این کشف می باشد .به خاطر تفکیک مستقلی که در دستگاه رووردولوکس است خیلی راحت محل قرارگرفتن این اشیا طلایی پیدا شد.


 

روورسی گنجینه ای از سکه های طلا پیدا کرد

یک ماجراجویی نفس گیر به کمک فلزیاب روور سی گنجی از سکه های طلا را که در زمین پخش شده بودند را کشف کرد ، این سکه های طلایی در عمق 1.30 متری زمین پخش بودند که به راحتی توسط دستگاه کشف شدند.


 

 

سنگ فرش باستانی که توسط دستگاه روورسی کشف شد

در حین استفاده از دستگاه فلزیاب روور سی یک سنگفرش باستانی با نقوش برجسته تاریخی کشف شد . کشف این سنگفرش که از سنگ است و فلزی در آن نیست به صورت یک ناهمگنی زیر زمینی نمایش داده شدو  و به آسانی کشف شد.علاوه بر این تکه های تراشیده شده مشابه این سنگ در  اطراف این سنگفرش پیدا شده اند .


 

مجسمه ای که با فیوچر 2005 کشف شد

این پیکره ارتفاعی در حدود 15 سانتی متر دارد که توسط یک باستان شناس در یونان کشف شد . با استفاده از دستگاه فیوچر 2005 این شیء در عمق 1.10 متری زمین کشف شده است .


 

فیوچر ای 160 این سنگ از جنس طلا را پیدا کرد.

با کمک دستگاه اندازه گیری  جیوفیزیکال فیوچر ای 160 این سنگ طلایی یافت شده است .


 

جواهرات طلایی که در مقدونیه کشف شدند

این گردنبند طلایی در مقدونیه ، توسط یکی از خریدار های ما و در سال 2002 کشف شد . این گردنبند توسط دستگاه فیوچر 4-2003 ( روور سی ) کشف شد . این عکس مشتری روورسی است که کشف باورنکردنی اش را به ما نشان می دهد .


 

لوکالایزر 3000 یک شهاب سنگ ارزشمند را پیدا کرد

به خاطر اینکه شهاب سنگ ها از مواد معدنی سیلیکات و آلیاژی ازآهن و نیکل تشکیل شده اند توسط فلزیاب ها قابل تشخیص هستند .با استفاده از دستگاه لوکالایزر 3000 یک قطعه کوچک از شهاب سنگ کشف شده است .


 

توده ای از مس که با دستگاه رووردولوکس پیدا شد

این توده از سنگ مس توسط فلزیاب روور دو لوکس کشف شده است . کاربر این دستگاه ما را مطلع کرده که این سنگ مس را در عمق 50 سانتی متری سطح زمین و با دستگاه روور دولوکس وقتی تفکیک کننده آن را فعال کرده بود توسط این دستگاه کشف کرده است .


 

واک ابات دولوکس سکه هایی مربوط به روم شرقی را پیدا کرد

با استفاده از دستگاه واک ابات دولوکس ، یک مجموعه از سکه های روم شرقی کشف شده است . سکه ها در شرایط عالی و خوب بودند چون در یک کوزه سفالی کوچک جاسازی شده بودند .


 

/* */