hintergrundbild
fake detector warning

مینی لپ تاپ

 

مینی لپ تاپ ، کامپیوتر از پیش تنظیم شده با ویژوالایزر 3 بعدی

لوازم جانبی (چون در خود شرکت او کی ام آلمان تولید می شوند )با فلزیاب های OKM سازگار بوده و برای بهینه سازی فرایند بررسی و پشتیبانی از تجزیه و تحلیل اهداف استفاده می شوند.

All software programs and drivers are preconfigured on the mini laptop.

All software programs and drivers are preconfigured on the mini laptop.

The mini notebook is lightweight and portable. So all measurement results can be analyzed and evaluated on-site.

The mini notebook is lightweight and portable. So all measurement results can be analyzed and evaluated on-site.

مینی لپ تاپ به خاطر وزن کم ( حتی به 1 کیلو گرم هم نمی رسد ) و باتری قوی ( با بیش از 8 ساعت زمان کارکرد ) برای استفاده در بیابان بسیار مناسب است .

 تجزیه تحلیل داده های اسکن شده و تحلیل گرافیکی اشیا قدیمی پنهان مانند طلا و نقره و یا شناسایی اتاقک ها ، غارها و یا مقبره ها در این لب تاپ ممکن است ودر مناطقی که دسترسی به آنها مشکل است به خاطر ابعاد کوچک آن(26 x 18 x 4 cm)بسیار راحت است. به خاطر نور پس زمینه ی LED ، این مینی لپ تاپ را می توان بدون هیچ مشکلی حتی در شرایط بد مانند سپیده دم ، در طول شب ، و یا کاردر داخل غارها ، اتاق های گنج ، و اتاق های قبر در زیر زمین استفاده کرد .

در لب تاپ ، سیستم عامل ویندوز 7 ، تمام درایورهای بلوتوث، و نرم افزار ویژوالایزر 3 بعدی نصب شده است .

این نوت بوک یک هدیه رایگان در ازای خرید طلایاب های زیر است :

مینی لپ تاپ با طلایاب های بالا به شما ارائه می شود و دارای صفحه مانیتور 10.1 اینچی است. . علاوه بر نرم افزارهاویژوالایزر 3دی که روی آن نصب شده است شماهم چنین دسترسی آسان و سریع به دفترچه راهنمای دقیق فلزیاب از طریق دسکتاب خواهید  داشت . جویندگان گنج می تواند بدون صرف وقت برای نصب و تنظیم نرم افزارهای 3 بعدی و یا درایوارهای بلوتوث سریع شروع به کار کنند . این یک مزیت برای کسانی است که در زمینه ی کامپیوتر مبتدی هستند .

فلزیاب هایOKM برای گنج یابی ، داده های ارزیابی شده ی زیر زمین را به سرعت و بدون از دست دادن داده ها از طریق   بلوتوث به لپ تاپ انتقال می دهند تا موقعیت غارها ، حفره ها ، صندوق های گنج ، تونل ها ، فلزات ارزشمند و یا اهداف طلا و نقره در نرم افزار ویژوالایزر 3 بعدی تصویر شوند . با استفاده از نوت بوک ، نتایج سریع از بررسی ها به صورت مستقیم در طول بررسی و یابلافاصله بعد از انتقال بلوتوثی داده ها دریافت خواهید کرد .

حتی بدون استفاده از هر گونه ابزار شناسایی سری Rover(که لب تاپ مجانی با انها دریافت می کنید) ، می توانید از مینی لپ تاپ سود ببرید . شما این گزینه را دارید که مینی لپ تاپ را برای تمام فلزیاب های OKM دیگر که از تجزیه و تحلیل گرافیکی وتصویری پشتیبانی می کنند ، خریداری نمایید .

/* */