hintergrundbild
fake detector warning

سنسور Live stream

فن آوری جدید Live stream ، یک پیشرفت بزرگ در تاریخ فلزیابی محسوب می شود . با چندین سال سخت کوشی مهندسین الکترونیک OKM و تیم متخصصان ، این تکنولوژی منحصر به فرد توسعه یافته و عملکرد آن با ابزارهای فلزیابی حرفه ای OKM تطبیق یافته است .

سنسور Live stream به خصوص برای همه جستجوگرانی که می خواهند آن چیزی که در زیر زمین واقع شده است را به طور زنده ببینند ، مفید است . این آنتن دارای وضوح بالا ، قابلیت های فوق العاده ای در ایجاد تصویر زنده از زیر زمین دارد .

تصویر زنده به این معنی است که کاربر می تواند فورا آن چیزی که در زیر زمین و مستقیماً در زیر این سنسور در زیر خاک  است را ببیند . جستجوگر در هنگام راه رفتن در یک منطقه ، تصویر شناوری در عینک تصویری exp5000 مشاهده خواهد کرد که تمام ناهنجاری زیر زمینی رابه صورت زنده نشان می دهد و شما می توانید مثلاً اهداف دفن شده مانند طلا ، نقره ، برنز یا مس ، حلقه ، سکه ، قطعات طلا، و هم چنین میله های طلا و نقره و یا حفره ها را ببیند .

این اسکن زنده تنها توسط طلایاب exp5000 انجام می شود . سنسور Live stream در exp5000مدل گلد و پرو گنجانده شده است یا می توانید به صورت اختیاری آن رابرای exp5000خود سفارش دهید .

مزیت دیگر ، امکان اسکن در تمام جهات است . شما خواهید توانست نتایج قابل اعتماد در تمام جهات ( شمال ، جنوب ، شرق و غرب) دریافت کنید . در هنگام استفاده ، نیازی نیست که یک جهت خاص برای اسکن انتخاب کنید و می توانید در منطقه به سمت جلو و عقب و چپ و راست حرکت کنید .

سنسور Live stream یک پروب افقی 50 سانتی متری است که برای انجام اکثر جستجوها مناسب بوده ومی توان  در کارهای مختلف ان را مورد استفاده قرار داد.

Representation of the livestream sensor of the gold detector eXp 5000 for metal detection

This figure represents the graphical representation of a live scan image that is visible in the video eyeglasses of eXp 5000.

امکانات و ویژگی ها :

  • ایجاد تصویر زنده از زیر زمین
  • شناسایی فلزات و حفره ها
  • تنها قابل استفاده با طلایاب exp5000
  • ممکن بودن اسکن در تمام جهات
  • استفاده جمع و جور و آسان
  • وزن سبک
  • آنتن افقی ( دارای 50 سانتی متر عرض )
  • 2 سال گارانتی محدود

سنسور Live stream اختیاری بوده و برای دستگاههای زیر در دسترس است :

/* */