hintergrundbild
fake detector warning

سیستم DDV

با داشتن سیستم DDV ، یک فلزیاب قوی در اختیار شماست و در یافتن اهداف مخفی شده به شما کمک می کند . این قطعه جانبی برای برآورده کردن تمام نیازهای یک جستجو گر حرفه ای گنج طراحی شده است .

این تفکیک کننده، هم محل فلزات ارزشمندو غیر آهنی و هم فلزات آهنی را مشخص می کند ، اما در اصل برای پیدا کردن تکه های کوچک فلزات که نزدیک سطح قرار دارند مانند سکه ، حلقه ، فلزات قیمتی و موارد دیگر استفاده می شود .

توسط این فلزیاب ، شما نه تنها می توانید اشیاء به مدفون را بیابید ، بلکه حتی می توانید نوع فلز دفن شده را نیز تشخیص بدهید . هم چنین توسط ولوم قابل تنظیم که بر روی واحد کنترل کوچک در روی تفکیک کننده وجود دارد ، انتخاب نوع فلزی که تفکیک کننده دی دی وی باید بدان واکنش نشان بدهد نیز امکان پذیر است . بنابراین ، به عنوان مثال می توانید تفکیک کننده را تنظیم کنید تاتنها به نقره واکنش نشان بدهد و مثلاً آهن را نادیده بگیرد . موادی مانند آهن ، طلا ، نقره و آلومینیوم را می توان انتخاب کرد .

با استفاده از ولوم حساسیت ، تفکیک کننده را می توان به شرایط فعلی زمین تطبیق داد و آن را طوری بهینه سازی کرد تا بتواند به اعماق پایین تر در خاک های سخت نفوذ کند .

سیستم DDV را می توان تنها همراه با دستگاههای eXp5000, eXp4000و exp4500 به عنوان یک ارتقاء دهنده اختیاری استفاده نمود . سیستم تفکیک کننده باید به یکی از دستگاه های تصویری متصل شود تا علاوه بر صدا نمودار تصویری آن فلز هم از طریق دستگاه بدست بیاید . علاوه بر دریافت سیگنال صوتی از طریق هدفون ، یک نمایش تصویری بر روی صفحه ی ابزار بررسی خود ( عینک تصویری / مینی مانیتور ) در هنگام عبور از روی یک هدف دریافت خواهید کرد .

DDV-System: Metal detector with metal discrimination

سیستم DDV به هیچ باتری اضافی نیاز ندارد و قدرت خود را از دستگاهی که به آن متصل شده دریافت می کند .

این فلزیاب سبک وزن اما قدرتمند یک نیاز برای تمام گنج یابان است .

سیستم DDV به عنوان یک ابزار اختیاری تنها در دستگاههای زیر دسترس است :

/* */