hintergrundbild
fake detector warning

اسکنر زمین 3 بعدی ووفلزیاب تصویری بعدی برای گنج یابی

 تفکیک کننده برای جویندگان گنج ، جویندگان طلا و معدنچیان

تمام فلزیاب ها و اسکنرهای زمین زیر برای پیدا کردن اشیاء طلا در زیر زمین مناسب هستند . برخی از طلایابها برای یافتن طلای طبیعی مناسب بوده و برخی دیگر برای شناسایی اشیا و  گنجینه های مدفون شده  مفید است .

گنج یابی حرفه ای

دستگاه های تصویری گر زیرزمین ، بهترین از سری  FS-Future   می باشند . آن ها نتایج ارزیابی گرافیکی را بدون استفاده از کامپیوتر نشان می دهند . همراه با طیف گسترده ای از لوازم جانبی، آن هاخیلی کاری و قابل تنظیم طبق نیاز مشتری می باشند . هر مشتری می تواند سنسورهایی را برای آن بخرد که برای کشف اهداف خودبه آنها نیاز دارد.

طلایابی

ردیاب های طلا برای شناسایی اشیا ساخته شده از طلا در فواصل دور استفاده می شوند . طلایاب بایونیک مناسب برای جویندگان طلا و  گنج یابانی که به دنبال اشیاء با ارزش مانند قطعات طلا ، طلا و جواهر ، سکه های طلا، و سایر اشیا ساخته شده از طلا هستند، طراحی شده است.

گنج یابهاو فلزیابهای کلاسیک

فلزیابهای سه بعدی  Rover Seriesفقط فلزیابهای ساده  با خروجی صوتی نیستند .علاوه بر اینکه می توانند با صدا محل هدف را مشخص کنند بلکه می توانند  گرافیک سه بعدی بسیار عالی از زیر زمین اسکن شده توسط خودشان ایجاد کنند. به علت تکنولوژی تک سنسوره که کارایی ان ثابت شده است  ،این طلایابها بهترین گزینه  برای شناسایی اشیاء پنهان هستند .

 Metal detector eXp 4500

اسکنر زمین سه بعدی exp4500New detector!

یک اسکنر زمین و و نقشه بردار از زیر زمین منحصر به فردو چند منظوره است.بهترین وسیله برای کشف اشیاء دفن شده ،  آثار باستانی ، گنجینه های گم شده ، و حتی فلزات ارزشمند داخل معادن مانند طلا و نقره  در اعماقی به مراتب بهتر از یک فلز یاب معمولی شناسایی می کند.
Metal detector eXp 5000

اسکنر زمین سه بعدیexp5000

این دستگاه که مجهز به عینک های ویدئویی ، چندین آنتن با کارایی های مختلف ،مکان یاب ماهواره ای برای یافتن دقیق محل هدف وسنسور زنده است ، یک دستگاه کامل برای  گنج یابان حرفه ای و با پشتکار است.

Metal detector eXp 4000

اسکنر زمین سه بعدی exp4000

استفاده از فناوری پیشرفته در این دستگاه باعث شده است که به بهترین ابزار در میان ابزارهای تصویر برداری زمین تبدیل بشود .

/* */